کارگاه عکاسی «داستان‌گویی در مجموعه عکس مستند» در مشهد برپا می‌شود

تاريخ : ۱۳۹۸/۹/۳۰
 دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری عکس «خانه دوست» از برپایی کارگاه تخصصی عکاسی با موضوع «داستان‌گویی در مجموعه عکس مستند» در مکتب هنر رضوان مشهد خبر داد.
 جواد براتی در گفت‌وگو با روابط عمومی موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی بیان کرد: این کارگاه تخصصی با حضور علاقه‌مندانی که در آن نام‌نویسی کردند، زیر نظر ساسان مؤیدی عکاس شناخته‌شده مستند و دوران دفاع مقدس از یکشنبه تا سه‌شنبه، یکم تا سوم دی 1398 در مکتب هنر رضوان واقع در خیابان کوهسنگی 17، شماره 14 برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: برگزاری کارگاه عکاسی سه روزه با موضوع داستان‌گویی در مجموعه عکس مستند به صورت عملی و تئوری به توسط دبیرخانه هفتمین جشنواره سراسری عکس خانه دوست و کانون عکس انجمن سینمای جوانان مشهد انجام خواهد شد.
براتی گفت: همچنین شرکت‌کنندگان کارگاه می‌توانند از نمایشگاه عکس ساسان مؤیدی از مجموعه عکاسان جنگ که از یکم تا چهارم دی ماه از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه رضوان مشهد واقع در کوهسنگی 17، شماره 16 دایر است، دیدن کنند.
یادآور می‌شود، هفتمین دوره جشنواره عکس خانه دوست در پنج بخش وقف و نذر رضوی، زیارت و آیین‌های زیارتی، زائرین پیاده رضوی، زیر سایه خورشید و زیارت‌های نوروزی برگزار می‌شود و عکاسان تا ساعت 24 روز 10 دی سال جاری فرصت دارند تا آثار خود را از طریق سایت جشنواره به نشانیwww.aqaks.ir به دبیرخانه آن ارسال کنند. 

اولین جشنواره

دومین جشنواره

سومین جشنواره

چهارمین جشنواره

پنجمین جشنواره

ششمین جشنواره
 کتب در شش دوره جشنواره خانه دوست 
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به جشنواره سراسری عکس خانه دوست است.